UČENICE 5./6.RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE MURSKO SREDIŠĆE ŽUPANIJSKE PRVAKINJE U KROSU, PLASIRALE SE NA ZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA

U srijedu, 18.listopada, OŠ  Podturen bila je organizator županijskog krosa za osnovne škole. Nastupali su učenice i učenici u kategorijama 5./6. i 7./8.razreda. Osnovna škola Mursko Središće imala je je svoje predstavnike.  Za učenice 5./6.razreda nastupale su se Lea Marodi, Tena Marodi, Rebeka Novinić i Tonka Đuranec  i fantastičnim pojedinačnim rezultatima, zauzevši 1.,2.,6.,9..mjesto ostvarile su ekipnu pobjedu i plasman na Završnicu Državnog prvenstva školskih sportskih društava u krosu koje će se održati u svibnju,2018.

Učenici 5./6.razreda, ekipno su osvojili 4.mjesto. Za učenike su nastupali Patrik Nedeljko, Mateo Trstenjak, Emanuel Kontrec i Niko Kolman. Učenice 7./8.razreda, ekipno su osvojile 7.mjesto. Nastupale su Anja Zadravec, Melani Tuksar, Iva Hranilović i Chiara Pintarić. U kategoriji učenika 7./8.razreda, ekipno je osvojeno 6.mjesto, nastupali su Karlo Bogdan, Jan Kolman, Fran Antolović i Antonio Martinjaš.

Učenice i učenike vodila je Milena Bogdanović, mag.cin.

Čestitke svima, a učenicama 5./6.razreda želimo puno sreće i sportskog uspjeha na Državnom prvenstvu gdje će predstavljati Međimursku županiju!

objavio: Leona Jug   datum: 24. 10. 2017.