MAŠKARE, MAŠKARE

i prebaci bijeli šal

ja ću svirat' violinu

i bit će maskenbal.

Zaigraj kao da more šumi

a ti si jedan val

samo veliku tajnu glumi

takav je maskenbal.

(iz pjesme „Život je maskenbal“)

Fašnički utorak je već tradicionalno svake godine u našoj školi posebno veseo i šarolik. I ove godine učenici razredne nastave bili su vrlo maštoviti u odabiru svojih maski kojima su sve uveseljavali , a učenici predmetne nastave natjecali su se u izboru najljepše razredne maske. Ove godine se svakako isplatilo potruditi jer je glavna nagrada bila izlet u Cinestar . Učenici su opet pokazali svoju maštovitost i veliku  kreativnost na fašničkoj priredbi gdje su svi pripremili kratke točke s kojima su se predstavili učiteljima, članovima žirija te publici na tribinama koja ih je nagradila pljeskom. Bili su tu Malari, Crno-bijeli svijet, Vampiri, Fittnes vježbači, Grčki bogovi, Kauboji, Pantomimičari, Mickey Mouse, Kirurzi, Zastave, Gusari i Pipi Duge Čarape, Prvašići, Klavirske tipke. Žiri su osvojili Malari sa svojim veselim nastupom. Čestitamo najboljima te se nadamo da će i sljedeće godine biti tako veselo i puno kreativnih ideja.

objavio: Leona Jug   datum: 13. 2. 2013.

« Svibanj 2024 »