UČENICE 7./8. RAZREDA OŠ MURSKO SREDIŠĆE POBJEDNICE, UČENICI 7./8. EKIPNO OSVOJILI 2. MJESTO, UČENICI 5./6.RAZREDA 3.MJESTO NA ŽUPANIJSKOME NATJECANJU IZ ATLETIKE

11.listopada,2017. održano je županijsko natjecanje iz atletike za osnovne i srednje škole. Za Osnovnu školu Mursko Središće natjecali su se učenici i učenice u kategoriji 5./6. razreda i 7./8.razreda, te postigli odlične rezultate. Učenice 7./8.razreda ekipno su osvojile PRVO  mjesto i plasman na Završnicu državnog prvenstva iz atletike za osnovne škole koje će se na proljeće 2018.god. održati u Splitu.

Ekipu su činile Anja Jambrešić, Tena Marodi, Lea Marodi, Anja Zadravec, Melani Tuksar, Rebeka Novinić, Chiara Pintarić, Lara Palnec, Marinela Novak. Treba spomenuti da su neke od ovih učenica i članice Atletskog kluba „Mursko Središće“ i postižu odlične rezultate na nivou države.

U kategoriji učenici 7./8.razreda, učenici OŠ Mursko Središće ekipno su osvojili 2.mjesto. Nastupali su Fran Vranić, Urban Pokrivač, Nikola Fučko, Karlo Bogdan, Lovro Zadravec, Fran Antolović, Jan Kolman, Niko Kodba, Antonio Martinjaš.

Učenici 5./6.razreda ekipno su osvojili 3. mjesto, u sastavu Emanuel Kontrec, Niko Kolman, Patrik Nedeljko, Filip Perčić, Vjeran Murković, Mateo Trstenjak, Luka Novak, Franjo Vuri, Noa Mavrek, Ivano Gogić.

U kategoriji učenica 5./6.razreda, učenice OŠ Mursko Središće ekipno su osvojile 6.mjesto. Nasupale su Eva Varga, Emili Vičar, Laura Kukovec, Laura Hranilović, Tonka Đuranec, Andrea Kovačić, Alma Vuglač, Mia Končić, Ruta Kontrec.

Učenice i učenike vodila je Milena Bogdanović, mag.cin.

Svim sportašima čestitke, a učenicama 7./8.razreda želimo puno sreće na Završnici državnog prvenstva gdje će predstavljati Međimursku županiju.

objavio: Leona Jug   datum: 12. 10. 2017.