Međimurska županija nagradila najbolje mentore

Čak 168 učitelja i profesora iz Međimurske županije može se pohvaliti kako su pod njihovim mentorstvom međimurski učenici osvojili prva mjesta na županijskim i međužupanijskim natjecanjima.

Kako bi se nagradio njihov uspjeh i nemjerljiv doprinos koji daju našem obrazovanju, Međimurska županija odlučila ih je okupiti i ove godine, te im prigodnim prijemom i poklonima čestitati na ostvarenom.

U zgradi Scheier, gdje se tražilo mjesto više, zamjenici župana Međimurske županije Sandra Herman i Zoran Vidović, predsjednik Skupštine Mladen Novak i pročelnik UO za društvene djelatnosti Branko Sušec, istaknuli su u ime domaćina župana Matije Posavca poseban ponos što se sve većom brojkom nagrađenih iz godine u godinu dokazuje kako Međimurje postaje prava županija znanja, u kojoj su i ove godine uložena značajna sredstva koja doprinose njenom razvoju.

Osnovna škola Mursko Središće imala je na prijemu i svoje učitelje mentore koji su s učenicima osvojili prva mjesta na županijskim natjecanjima. Sanjin Tomšić iz područja Tehničke kulture- elektronika, Nenad Hajdinjak iz područja Informatike OŠ-LOGO, Dario Varga- nogomet za 5./6.razred, Milena Bogdanović- kros (učenici i učenice), atletika (učenici, učenice).

Čestitamo učenicima i mentorima na trudu i pokazanom znanju, i želimo da i u 2017.godini bude dobrih i hvalevrijednih rezultata.

objavio: Leona Jug   datum: 22. 12. 2016.