UČENICI NOGOMETAŠI OSNOVNE ŠKOLE MURSKO SREDIŠĆE OSVOJILI 3.MJESTO NA POLUZAVŠNICI DRŽAVNOG PRVENSTVA IZ FUTSALA ZA 5./6.RAZREDE

Osnovna škola Mursko Središće  bila je domaćin Poluzavršnog natjecanja skupine „Sjever“ u futsalu za dječake 5./6.razred.. Nastjecalo se  šest ekipa- OŠ M.Središće (Međimurska županija), OŠ Petrijanec (Varaždinska županija), OŠ Ivanska (Bjelovarsko-bilogorska županija),  OŠ Ksaver Šandor Gjalski Zabok (Krapinsko-zagorska županija), OŠ Prečko (Grad Zagreb), OŠ Braće Radić Koprivnica (Koprivničko-križevačka županija).

Učenici OŠ M.Središće igrali su u skupini protiv OŠ Prečko i OŠ Petrijanec. Razigravanjem po skupinama, pobjedom protiv OŠ Prečko  (6:2) i porazom protiv OŠ Petrijanec (4:2), OŠ M.Središće igrala je za treće mjesto na Poluzavršnici državnog prvenstva.  U ozračju živog i glasnog bodrenja svojih navijača, učenici OŠ M.Središće  pobjedili su OŠ Ivanska (8:3) I OSVOJILI 3.MJESTO. U finalu su igrali OŠ Petrijanec i OŠ Braće Radić iz Koprivnice. Pobjednik Poluzavršnog natjecanja je OŠ Petrijanec i plasirala se na Završnicu državnog prvenstva  iz futsala za učenike 5./6.razreda  koje će se održati u Vinkovcima os 02.do 04.lipnja, 2016.

Nogometaši OŠ MURSKO SREDIŠĆE: Niko Kodba, Antonio Martinjaš, Erik Kuklić, Leo Lisjak, Ivan Žužić, Lovro Zadravec, Borna Filipović, Nikola Perčić, Urban Pokrivač, Goran Horvatić.

Voditelj ekipe bio je Dario Varga, prof.

Čestitke nogometašima i želimo im puno sreće i sportskog uspjeha u daljnjim natjecanjima!

objavio: Leona Jug   datum: 30. 5. 2016.