UČENICI OSNOVNE ŠKOLE MURSKO SREDIŠĆE OSTVARILI PLASMAN NA POLUZAVRŠNO NATJECANJE IZ KROSA

31.03.2016.godine u Podturnu je održano županijsko natjecanje iz krosa za osnovne škole u kategoriji učenice i učenici 5./6.razred i učenice i učenici 7./8.razred.  U kategoriji učenice 5./6.razred nastupalo je 14 škola i OŠ Mursko Središće ekipno je osvojila 1.mjesto i naslov županijskih prvakinja. Za učenice su nastupale Nika Jambrešić, Anja Jambrešić, Anja Zadravec i Iva Hranilović.

U kategoriji učenici 5./6.razreda nastupilo je 13 škola i učenici OŠ Mursko Središće ekipno su osvojili 2.mjesto u županiji. Za učenike su nastupali Fran Vranić, Fran Antolović, Erik Kukulić, Leo Lisjak.

U kategoriji učenice 7./8.razreda ekipno je osvojeno 4.mjesto. Nastupale su Marta Novak, Rebeka Pintarić, Lara Zadravec, Chiara Pintarić. Treba spomenuti da je odličnom utrkom Marta Novak pojedinačno osvojila 1.mjesto na 1000m!

Najbolji rezultat, ekipno osvojeno 1.mjesto i naslov županijskih prvaka u kategoriji učenici 7/8.razreda i plasman na Poluzavršno natjecanje školskih sportskih društava iz krosa koje će se održati 14.04.2016.u Slatini ostvarili su učenici OŠ Mursko Središće. Za učenike su nastupali Kevin Nedeljko, Ivan Rožman, Dino Murković, Ervin Nedeljko.

Učenike je vodila Milena Bogdanović, prof.

Čestitke svim učenicima i učenicama na odličnim rezultatima, a učenicima 7./8.razreda želimo puno uspjeha na Poluzavršnom natjecanje!