REZULTATI ŽUPANIJSKOG KROSA OSNOVNIH ŠKOLA

U utorak, 24.03.2015.godine održan je županijski kros osnovnih škola Međimurja. Organizator natjecanja bila je Osnovna škola Podturen. U kategoriji učenica sudjelovalo je 10 osnovnih škola, a u kategoriji učenika 16 osnovnih škola. Na krosu su nastupili učenici i učenice Osnovne škole Mursko Središće, i zabilježili fantastičan rezultat.

Za učenice su nastupale Lorena Kos, Marta Novak, Rebeka Pintarić i Nika Jambrešić. Pojedinačno Marta Novak osvojila je drugo mjesto, Lorena Kos treće mjesto, Rebeka Pintarić četvrto mjesto i Nika Jambrešić petnaesto mjesto. S tim plasmanima, ekipno su osvojile PRVO mjesto i plasman na Državno natjecanje u krosu koje će se održati 19. i 20.04.2015.godine u Krapinskim Toplicama.
Za učenike su nastupali Davor Mikulić, David Novak, Luka Liklin i Mateo Matić. Također su ostvarili zapažen rezultat, ekipno peto mjesto u županiji.  Voditeljica ekipa je Milena Bogdanović, profesorica kineziologije.

Čestitke našim mladim i vrijednim sportašima! Učenicama želimo puno sreće i uspjeha na Državnom natjecanju! Bravo cure!

objavio: Leona Jug   datum: 30. 3. 2015.